Poznaj Nas 2023-04-06T07:23:23+00:00

Poznaj Nas

Obiekty wypoczynkowe “LAS i WODA” to rodzinna inicjatywa Danuty i Józefa Sater, która zaczęła się od domków letniskowych Juida w 1998r. zrzeszała ona ludzi kochających spokój i naturę mazurskich terenów. Z czasem ich grono zaczęło się powiększać o znajomych i ich znajomych w wyniku czego państwo Sater postanowili stworzyć kolejny obiekt wypoczynkowy i rozwijać swoją ofertę pod nazwą “Gościniec Iznota“, w którym znajdują się pokoje gościnne.

Z czasem oferta poszerzyła się o Zielony domek i Apartament.

Obecnie agroturystykę prowadzi Ich syn Hubert z żoną Wioletą, która ma również pod swoją opieką domki letniskowe i apartament.

Wszystkie obiekty wypoczynkowe znajdują się na Mazurach, pomiędzy miejscowościami: Ruciane-Nida, i Mikołajki, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Bełdany, rzeki Krutyń, oraz Puszczy Piskiej.

Dodatkowym atutem naszych obiektów jest bezpośrednie położenie przy trasie Mazurskiej Pętli Rowerowej (południowo-wschodni trakt rowerowy Krainy Wielkich Jezior Mazurskich).

To idealne miejsce na rodzinne wczasy na mazurach, romantyczny wyjazd we dwoje , aktywny wypoczynek w gronie przyjaciół, czy spotkanie firmowe.

Na miejscu dostępna jest informacja turystyczna z dostępnymi bezpłatnie mapami, folderami i prospektami umożliwiającymi zaplanowanie pobytu o każdej porze i w każdą pogodę.

Wypoczynek nad jeziorem.

Mazury od strony natury!

Przyjmujemy grupy zorganizowane i pomagamy w organizacji przyjęć okolicznościowych i imprez tematycznych.
Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Lokalizacja – gdzie jesteśmy?

Droga do leśniczówki prowadzi przez Puszczę Piską w kierunku ujścia rzeki Krutyni.

W jej sąsiedztwie znajduje się mieszkanie letnie a po przeciwnej stronie łąki znajdują się Domki letniskowe JUIDA. Teren jest ogrodzony i otoczony lasem z bezpośrednim dostępem do jeziora Bełdany, z własnym pomostem wędkarskim i niestrzeżonym kąpieliskiem. Wszystkie obiekty znajdują się na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

Zapraszamy również do naszego Gościńca oraz Apartamentu, który znajduje się kilometr dalej w maleńkiej mazurskiej wsi Iznota, przez którą przepływa jedna z najpiękniejszych rzek w Polsce – Krutynia -tu kończy swój bieg wpadając do jeziora Bełdany.

Kilka praktycznych informacji

  • Teren otoczony lasem z bezpośrednim dostępem do jeziora Bełdany i rzeki Krutynia

  • Własny pomost wędkarski nad rzeką , jeziorem oraz jeziorkiem leśnym

  • 1000m – przystań statków pasażerskich Żeglugi Mazurskiej

  • 6km – Park dzikich zwierząt – Kadzidłowo

  • Wieś Iznota położona w sercu Puszczy Piskiej nad rzeką Krutyń wpadającej do jeziora Bełdany

  • Bar 300m

  • Stacja Benzynowa 10km
  • Jesteśmy 10km od Mikołajek i 10km od Rucianego Nidy

  • 2 km od Galindii
Facebook
Facebook
Instagram